KARIERA

OGŁOSZENIA O PRACĘ

POSZUKUJEMY W NAJSZYBSZYM MOŻLIWYM TERMINIE

Gubener Plastinate GmbH in Guben

PREPARATOR (M/K/D) DO TWORZENIA PREPARATÓW LUDZKICH I ZWIERZĘCYCH

Twoje obowiązki:

  • Produkcja anatomicznych preparatów na wystawę oraz preparatów naukowych
  • Preparowanie utwardzonych preparatów całego ciała i preparatów częściowych
  • Pozycjonowanie całego ciała i preparatów częściowych zaimpregnowanych silikonem
  • Przerabianie i naprawa już utwardzonych ludzkich i zwierzęcych plastynatów
  • Rozwój umiejętności anatomicznych i preparowania poprzez naukę z preparatami z zastosowaniem literatury fachowej o anatomii i specjalistami ds. anatomii

Twój profil:

  • Posiadasz podstawową wiedzę anatomiczną i biologiczną lub jesteś gotowy na jej zdobycie
  • Konieczna jest dobra wyobraźnia przestrzenna
  • Jesteś gotowy, aby stale poszerzać swoją wiedzę
  • Przywiązujemy dużą wagę do dobrej atmosfery w pracy
  • Od kandydatów oczekujemy zaangażowania, rzetelności i umiejętności pracy w zespole

Mile widziane są także podania o pracę od kreatywnych, uzdolnionych technicznie osób z innych branż z doświadczeniem zawodowym, również z wykształceniem lub doświadczeniem w dziedzinie artystycznej.

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów rekrutacyjnych na adres:

Gubener Plastinate GmbH
Uferstraße 26
03172 Guben